Informace o kvalitě ovzduší v ČR

Trendy vývoje aktuálních koncentrací

PM10 (Suspendované částice frakce PM10), 24hodinový průměr

Aktualizováno: 26.08.2016 09:40 SELČ

Hodnoty uvedeny ze všech aktivních stanic bez ohledu na to, zda počet platných měření splňuje kritéria pro výpočet agregovaných údajů (roční průměr).

ČHMÚ zodpovídá za úplnost a kvalitu údajů pouze na stanicích, které spravuje (viz položka "Vlastník" u zveřejňovaných údajů).

Kraj: Praha 20-20 UTC 21-21 UTC 22-22 UTC 23-23 UTC 00-00 UTC 01-01 UTC 02-02 UTC 03-03 UTC 04-04 UTC 05-05 UTC 06-06 UTC 07-07 UTC
Kód Název Vlastník
ABREA Praha 6-Břevnov ČHMÚ 18,9↗ 19,6↗ 18,8↘ 18,6↘ 18,2↘ 18,2→ 18,5↗ 17,1↘ 17,5↗ 19,0↗ 19,6↗ 19,0↘
ACHOA Praha 4-Chodov ČHMÚ 17,1↗ 18,1↗ 18,2↗ 18,0↘ 17,4↘ 17,1↘ 16,5↘ 16,8↗ 16,8→ 16,8→ 17,1↗ 17,2↗
AKALA Praha 8-Karlín ČHMÚ 34,2↗ 34,2↗ 32,5↘ 32,4↘ 32,8↗ 32,9↗ 33,5↗ 32,8↘ 32,7↘ 33,5↗ 33,3↘ 34,2↗
AKOBA Praha 8-Kobylisy ČHMÚ 18,9↗ 19,5↗ 19,1↘ 19,2↗ 19,3↗ 18,4↘ 18,9↗ 19,5↗ 19,5→ 18,8↘ 19,7↗ 19,4↘
ALEGA Praha 2-Legerova (hot spot) ČHMÚ 22,2↘ 22,0↘ 21,7↘ 21,3↘ 21,3→ 21,4↗ 21,5↗ 21,4↘ 21,3↘ 21,2→ 21,2→ 21,0↘
ALIBA Praha 4-Libuš ČHMÚ 19,6↗ 20,1↗ 20,1→ 19,3↘ 19,0↘ 17,8↘ 17,8→ 18,1↗ 19,2↗ 19,6↗ 19,7↗ 20,2↗
APRUA Praha 10-Průmyslová ČHMÚ 28,0↘ 28,0→ 28,4↗ 28,1↘ 27,8↘ 27,7↘ 26,8↘ 26,3↘ 25,6↘ 27,0↗ 27,8↗ 27,5↘
AREPA Praha 1-n. Republiky ČHMÚ 27,1↘ 26,2↘ 24,9↘ 23,6↘ 22,8↘ 23,2↗ 22,6↘ 22,4↘ 21,0↘ 20,1↘ 19,9↘ 19,4↘
ARIEA Praha 2-Riegrovy sady ČHMÚ 22,5↗ 22,5→ 23,1↗ 22,7↘ 21,5↘ 23,0↗ 22,8↘ 21,0↘ 20,6↘ 20,4↘ 20,0↘ 20,9↗
ASMIA Praha 5-Smíchov ČHMÚ 28,8↘ 28,6↘ 28,8↗ 29,7↗ 30,0↗ 29,0↘ 28,9↘ 27,9↘ 27,9→ 28,3↗ 29,0↗ 29,5↗
ASTOA Praha 5-Stodůlky ČHMÚ 19,2↗ 19,1↘ 18,7↘ 16,5↘ 15,8↘ 16,2↗ 17,1↗ 17,8↗ 17,9↗ 18,6↗ 17,6↘ 16,5↘
ASUCA Praha 6-Suchdol ČHMÚ 20,5↘ 20,8↗ 21,5↗ 21,3↘ 21,1↘ 22,0↗ 22,0→ 21,7↘ 21,8↗ 22,2↗ 22,4↗ 22,2↘
AVRSA Praha 10-Vršovice ČHMÚ 23,4 24,1↗ 25,5↗ 26,9↗
AVYNA Praha 9-Vysočany ČHMÚ 22,7↘ 24,2↗ 23,8↘ 23,9↗ 24,2↗ 24,3→ 25,0↗ 25,8↗ 25,8→ 25,2↘ 25,3↗ 26,5↗
Kraj: Středočeský 20-20 UTC 21-21 UTC 22-22 UTC 23-23 UTC 00-00 UTC 01-01 UTC 02-02 UTC 03-03 UTC 04-04 UTC 05-05 UTC 06-06 UTC 07-07 UTC
Kód Název Vlastník
SBERA Beroun ČHMÚ 18,6↘ 19,2↗ 20,0↗ 19,9↘ 19,5↘ 19,7↗ 19,9↗ 19,5↘ 18,0↘ 17,8↘ 19,4↗ 19,1↘
SKLMA Kladno-střed města ČHMÚ 20,8↗ 20,2↘ 20,6↗ 21,8↗ 21,3↘ 20,5↘ 21,0↗ 21,4↗ 20,5↘ 20,0↘ 20,2↗ 20,5↗
SKLSA Kladno-Švermov ČHMÚ 19,7↗ 19,1↘ 18,9↘ 20,1↗ 19,2↘ 20,0↗ 19,4↘ 19,7↗ 20,0↗ 19,8↘ 20,4↗ 20,9↗
SMBOA Mladá Boleslav ČHMÚ 19,0↗ 19,3↗ 19,9↗ 20,0↗ 19,8↘ 20,4↗ 20,3↘ 20,0↘ 21,3↗ 21,5↗ 20,6↘ 21,1↗
SPRIA Příbram ČHMÚ 17,8↘ 17,3↘ 18,0↗ 18,2↗ 18,7↗ 19,4↗ 20,0↗ 19,6↘ 19,2↘ 18,5↘ 18,8↗ 18,6↘
SRORA Rožďalovice-Ruská ČHMÚ 14,5↗ 14,4↘ 15,0↗ 15,8↗ 16,1↗ 15,6↘ 16,3↗ 16,2↘ 15,6↘ 16,5↗ 16,9↗ 17,9↗
Kraj: Jihočeský 20-20 UTC 21-21 UTC 22-22 UTC 23-23 UTC 00-00 UTC 01-01 UTC 02-02 UTC 03-03 UTC 04-04 UTC 05-05 UTC 06-06 UTC 07-07 UTC
Kód Název Vlastník
CCBDA České Budějovice ČHMÚ 18,0↗ 16,2↘ 16,5↗ 16,3↘ 16,5↗ 17,1↗ 17,1→ 17,0↘ 16,5↘ 16,9↗ 17,5↗ 17,3↘
CPRAA Prachatice ČHMÚ 10,6↘ 10,7↗ 10,8↗ 11,6↗ 11,2↘ 10,7↘ 11,5↗ 11,5→ 11,6↗ 12,0↗ 12,6↗ 11,8↘
CTABA Tábor ČHMÚ 7,7↘ 7,5↘ 6,6↘ 6,4↘ 6,4→ 6,3↘ 6,1↘ 6,6↗ 7,6↗ 7,9↗ 8,1↗ 8,2↗
CHVOA Hojná Voda ČHMÚ 13,2↗ 13,8↗ 13,7↘ 13,1↘ 13,2↗ 14,0↗ 14,3↗ 14,3→ 13,8↘ 13,9↗ 13,8↘ 13,5↘
Kraj: Plzeňský 20-20 UTC 21-21 UTC 22-22 UTC 23-23 UTC 00-00 UTC 01-01 UTC 02-02 UTC 03-03 UTC 04-04 UTC 05-05 UTC 06-06 UTC 07-07 UTC
Kód Název Vlastník
PKUJA Kamenný Újezd ČHMÚ 27,3↘ 29,0↗ 29,4↗ 29,3↘ 29,3→ 29,2↘ 30,0↗ 30,1↗ 28,8↘ 31,6↗ 29,3↘ 28,8↘
PPLAA Plzeň-Slovany MPl 20,5↘ 20,6↗ 19,4↘ 20,7↗ 21,0↗ 19,7↘ 21,5↗ 20,2↘ 20,9↗ 20,6↘ 20,2↘ 20,2↘
PPLBA Plzeň-Bory MPl 14,8↗ 15,0↗ 15,0→ 15,2↗ 15,3↗ 15,4↗ 15,4→ 15,4→ 15,4→ 15,4→ 15,4→ 15,5↗
PPLEA Plzeň-střed MPl 19,3↗ 19,8↗ 21,0↗ 21,6↗ 22,0↗ 20,5↘ 20,5→ 20,6↗ 20,5↘ 20,5→ 20,5→ 20,5→
PPLLA Plzeň-Lochotín MPl 14,9↘ 14,9→ 14,8↘ 14,7↘ 14,6↘ 14,6→ 14,6→ 14,6→ 14,6→ 14,6→ 14,5↘ 14,5→
PPLSA Plzeň-Skvrňany MPl 7,5↗ 7,5→ 7,7↗ 7,8↗ 7,9↗ 8,0↗ 8,0→ 8,0→ 8,0→ 8,0→ 8,0→ 8,1↗
PPLVA Plzeň-Doubravka ČHMÚ 21,4↗ 21,5↗ 22,0↗ 21,6↘ 21,2↘ 20,5↘ 21,4↗ 21,4→ 22,2↗ 21,6↘ 21,1↘ 21,8↗
Kraj: Karlovarský 20-20 UTC 21-21 UTC 22-22 UTC 23-23 UTC 00-00 UTC 01-01 UTC 02-02 UTC 03-03 UTC 04-04 UTC 05-05 UTC 06-06 UTC 07-07 UTC
Kód Název Vlastník
KCHMA Cheb ČHMÚ 26,3↗ 25,4↘ 24,5↘ 22,9↘ 22,8↘ 21,8↘ 22,1↗ 22,2↗ 21,7↘ 22,6↗ 20,6↘ 22,3↗
KSOMA Sokolov ČHMÚ 14,9↘ 14,5↘ 15,1↗ 15,0↘ 14,8↘ 14,2↘ 13,8↘ 14,4↗ 14,1↘ 14,7↗ 14,0↘ 14,5↗
Kraj: Ústecký 20-20 UTC 21-21 UTC 22-22 UTC 23-23 UTC 00-00 UTC 01-01 UTC 02-02 UTC 03-03 UTC 04-04 UTC 05-05 UTC 06-06 UTC 07-07 UTC
Kód Název Vlastník
UDCMA Děčín ČHMÚ 19,3↘ 19,0↘ 19,1↗ 18,5↘ 18,5→ 18,3↘ 19,2↗ 20,0↗ 20,3↗ 21,1↗ 21,8↗ 22,0↗
UCHMA Chomutov ČHMÚ 19,9↘ 20,6↗ 21,0↗ 21,0→ 21,5↗ 21,6↗ 22,1↗ 21,8↘ 21,2↘ 22,1↗ 21,7↘ 21,9↗
UKRUA Krupka ČHMÚ 19,2↗ 19,3↗ 19,0↘ 18,8↘ 18,4↘ 18,3↘ 17,5↘ 20,1↗ 19,5↘ 19,4↘ 20,2↗ 19,6↘
ULOMA Lom ČHMÚ
ULTTA Litoměřice ČHMÚ 18,0↗ 17,6↘ 17,8↗ 18,0↗ 16,8↘ 16,5↘ 17,3↗ 18,5↗ 18,8↗ 18,4↘ 19,8↗ 21,2↗
UMEDA Měděnec ČHMÚ 13,8↗ 13,9↗ 13,8↘ 13,8→ 13,8→ 12,9↘ 13,4↗ 13,8↗ 13,1↘ 12,9↘ 12,4↘ 12,9↗
UMOMA Most ČHMÚ 26,9↘ 27,7↗ 27,0↘ 29,5↗ 27,0↘ 27,0→ 26,9↘ 26,0↘ 25,5↘ 27,1↗ 26,9↘ 25,7↘
URVHA Rudolice v Horách ČHMÚ
UTPMA Teplice ČHMÚ 15,8→ 17,0↗ 17,4↗ 17,6↗ 17,4↘ 17,6↗ 17,5↘ 17,5→ 17,9↗ 18,4↗ 18,5↗ 18,6↗
UTUSA Tušimice ČHMÚ 25,1↗ 25,4↗ 23,7↘ 23,8↗ 25,2↗ 24,8↘ 25,0↗ 24,5↘ 24,9↗ 26,2↗ 23,9↘ 24,8↗
UULKA Ústí n.L.-Kočkov ČHMÚ 12,6↘ 13,2↗ 14,1↗ 14,7↗ 14,5↘ 14,3↘ 15,4↗ 15,7↗ 16,1↗ 16,3↗ 16,4↗ 16,5↗
UULMA Ústí n.L.-město ČHMÚ 21,2↘ 21,3↗ 20,0↘ 21,0↗ 19,8↘ 20,8↗ 21,2↗ 21,5↗ 21,5→ 22,6↗ 21,5↘ 21,8↗
Kraj: Liberecký 20-20 UTC 21-21 UTC 22-22 UTC 23-23 UTC 00-00 UTC 01-01 UTC 02-02 UTC 03-03 UTC 04-04 UTC 05-05 UTC 06-06 UTC 07-07 UTC
Kód Název Vlastník
LCLMA Česká Lípa ČHMÚ 14,9↗ 16,4↗ 16,2↘ 16,2→ 16,2→ 15,5↘ 16,0↗ 15,8↘ 16,8↗ 18,2↗ 20,4↗ 19,9↘
LLILA Liberec Rochlice ČHMÚ 17,0↗ 15,1↘ 15,0↘ 15,0→ 17,0↗ 16,5↘ 16,8↗ 18,0↗ 17,9↘ 16,9↘ 17,3↗ 16,3↘
Kraj: Královéhradecký 20-20 UTC 21-21 UTC 22-22 UTC 23-23 UTC 00-00 UTC 01-01 UTC 02-02 UTC 03-03 UTC 04-04 UTC 05-05 UTC 06-06 UTC 07-07 UTC
Kód Název Vlastník
HHKBA Hradec Králové-Brněnská ČHMÚ 17,1↗ 16,2↘ 17,5↗ 17,5→ 17,4↘ 17,4→ 17,4→ 17,7↗ 18,5↗ 19,5↗ 19,7↗ 19,1↘
HPLOA Polom ČHMÚ 11,9↘ 12,5↗ 12,4↘ 12,7↗ 13,0↗ 13,0→ 13,2↗ 13,9↗ 14,0↗ 14,5↗ 15,0↗ 13,5↘
HTRTA Trutnov - Tkalcovská ČHMÚ 19,3↗ 19,5↗ 19,6↗ 18,8↘ 19,6↗ 20,7↗ 21,0↗ 20,1↘ 21,8↗ 22,7↗ 23,2↗ 23,2↗
Kraj: Pardubický 20-20 UTC 21-21 UTC 22-22 UTC 23-23 UTC 00-00 UTC 01-01 UTC 02-02 UTC 03-03 UTC 04-04 UTC 05-05 UTC 06-06 UTC 07-07 UTC
Kód Název Vlastník
EMTPA Moravská Třebová - Piaristická. ČHMÚ 12,9↗ 13,2↗ 13,8↗ 14,2↗ 14,7↗ 15,1↗ 14,7↘ 13,9↘ 14,2↗ 15,2↗ 15,2→ 14,8↘
EPAUA Pardubice Dukla ČHMÚ 21,2↗ 20,5↘ 20,9↗ 21,7↗ 22,5↗ 22,3↘ 21,2↘ 20,5↘ 20,5→ 20,3↘ 21,0↗ 20,7↘
Kraj: Vysočina 20-20 UTC 21-21 UTC 22-22 UTC 23-23 UTC 00-00 UTC 01-01 UTC 02-02 UTC 03-03 UTC 04-04 UTC 05-05 UTC 06-06 UTC 07-07 UTC
Kód Název Vlastník
JJIHA Jihlava ČHMÚ 16,8↘ 16,0↘ 15,9↘ 16,9↗ 16,5↘ 16,9↗ 17,5↗ 18,0↗ 19,1↗ 19,5↗ 18,6↘ 18,3↘
JKOSA Košetice ČHMÚ 15,6↘ 15,5↘ 14,9↘ 15,4↗ 14,9↘ 14,6↘ 14,7↗ 15,2↗ 14,8↘ 16,0↗ 17,5↗ 17,4↘
JTREA Třebíč ČHMÚ 17,4↗ 18,1↗ 18,6↗ 18,4↘ 18,2↘ 17,7↘ 18,1↗ 18,6↗ 19,0↗ 20,1↗ 20,2↗ 20,2↘
Kraj: Jihomoravský 20-20 UTC 21-21 UTC 22-22 UTC 23-23 UTC 00-00 UTC 01-01 UTC 02-02 UTC 03-03 UTC 04-04 UTC 05-05 UTC 06-06 UTC 07-07 UTC
Kód Název Vlastník
BBDNA Brno - Dětská nemocnice ČHMÚ 20,9↘ 20,9→ 21,2↗ 21,8↗ 22,2↗ 22,2→ 23,2↗ 24,0↗ 23,8↘ 24,0↗ 23,8↘ 23,5↘
BBMAA Brno-Arboretum SMBrno 21,3↗ 21,5↗ 21,7↗ 21,7→ 21,8↗ 22,1↗ 22,5↗ 23,0↗ 23,0→ 23,3↗ 23,8↗ 24,8↗
BBMLA Brno-Lány SMBrno 21,7→ 21,9↗ 22,1↗ 22,2↗ 22,4↗ 22,5↗ 22,7↗ 22,9↗ 23,2↗ 23,4↗ 23,6↗ 23,6→
BBMSA Brno-Svatoplukova SMBrno 23,3→ 23,5↗ 23,8↗ 24,3↗ 25,1↗ 25,5↗ 25,9↗ 26,1↗ 27,8↗ 28,6↗ 28,9↗ 29,0↗
BBMVA Brno-Výstaviště SMBrno 18,8↗ 19,3↗ 19,8↗ 20,0↗ 20,5↗ 21,0↗ 21,1↗ 21,1→ 21,1→ 21,6↗ 22,0↗ 22,0→
BBMZA Brno-Zvonařka SMBrno 25,1↗ 27,0↗ 27,1↗ 27,5↗ 27,8↗ 28,0↗ 28,2↗ 28,4↗ 28,5↗ 28,6↗ 28,5↘ 27,6↘
BBNIA Brno-Líšeň ČHMÚ 18,2
BBNVA Brno-Úvoz (hot spot) ČHMÚ 20,5↘ 20,5→ 20,7↗ 20,9↗ 21,1↗ 21,4↗ 21,5↗ 21,7↗ 22,0↗ 22,2↗ 22,4↗ 22,6↗
BBNYA Brno-Tuřany ČHMÚ 21,5↗ 22,6↗ 22,5↘ 23,0↗ 24,1↗ 23,2↘ 23,4↗ 24,2↗ 24,2↗ 23,4↘ 23,1↘ 24,0↗
BKUCA Kuchařovice ČHMÚ 22,9↗ 23,3↗ 23,7↗ 24,0↗ 24,4↗ 24,6↗ 24,6→ 24,7↗ 25,0↗ 25,2↗ 25,2↘ 25,0↘
BMISA Mikulov-Sedlec ČHMÚ 16,5→ 17,3↗ 16,9↘ 16,4↘ 16,6↗ 16,9↗ 16,4↘ 15,8↘ 15,7↘ 15,3↘ 15,1↘ 15,2↗
BMOCA Sivice Cemtech 18,3↗ 18,6↗ 18,8↗ 19,0↗ 19,3↗ 19,6↗ 19,8↗ 19,6↘ 19,3↘ 18,7↘ 18,1↘ 17,8↘
BMOKA Mokrá Cemtech 15,0↗ 15,3↗ 15,5↗ 15,6↗ 15,7↗ 15,8↗ 16,0↗ 16,1↗ 16,2↗ 16,7↗ 16,2↘ 16,0↘
BZNOA Znojmo ČHMÚ 18,7↗ 19,3↗ 18,8↘ 18,3↘ 18,8↗ 19,6↗ 19,5↘ 18,6↘ 18,6→ 18,8↗ 19,0↗ 18,6↘
Kraj: Olomoucký 20-20 UTC 21-21 UTC 22-22 UTC 23-23 UTC 00-00 UTC 01-01 UTC 02-02 UTC 03-03 UTC 04-04 UTC 05-05 UTC 06-06 UTC 07-07 UTC
Kód Název Vlastník
MBELA Bělotín ČHMÚ
MJESA Jeseník-lázně ČHMÚ 13,3↗ 12,8↘ 13,6↗ 14,2↗ 14,5↗ 14,9↗ 14,9→ 14,8↘ 13,8↘ 14,5↗ 14,5→ 13,2↘
MOLJA Olomouc-Hejčín ČHMÚ 19,3→ 20,0↗ 21,1↗ 21,7↗ 22,2↗ 22,1↘ 22,3↗ 22,4↗ 23,1↗ 23,8↗ 24,1↗ 25,8↗
MPRRA Přerov ČHMÚ 24,8↘ 24,6↘ 26,0↗ 26,2↗ 25,2↘ 25,2→ 25,8↗ 26,3↗ 26,1↘ 25,6↘ 25,3↘ 24,6↘
MPSTA Prostějov ČHMÚ 21,2↘ 20,5↘ 22,9↗ 21,9↘ 22,5↗ 22,9↗ 22,1↘ 23,8↗ 24,0↗ 23,1↘ 22,9↘ 23,7↗
Kraj: Zlínský 20-20 UTC 21-21 UTC 22-22 UTC 23-23 UTC 00-00 UTC 01-01 UTC 02-02 UTC 03-03 UTC 04-04 UTC 05-05 UTC 06-06 UTC 07-07 UTC
Kód Název Vlastník
ZOTMA Otrokovice-město MOTRO 19,5↗ 19,8↗ 20,1↗ 20,4↗ 20,5↗ 20,7↗ 20,9↗ 20,9→ 20,9→ 21,0↗ 20,9↘ 20,7↘
ZTNVA Těšnovice ČHMÚ 24,1↗ 25,2↗ 25,2↗ 24,8↘ 25,2↗ 25,3→ 24,8↘ 24,3↘ 23,0↘ 22,4↘ 22,5↗ 21,9↘
ZUHRA Uherské Hradiště ČHMÚ 27,1↗ 28,0↗ 28,5↗ 29,4↗ 29,7↗ 29,8↗ 29,6↘ 29,6→ 28,4↘ 27,1↘ 26,7↘ 27,1↗
ZVMZA Valašské Meziříčí ČHMÚ 27,7↘ 27,6↘ 27,1↘ 25,6↘ 26,1↗ 26,8↗ 26,5↘ 27,0↗ 25,8↘ 25,5↘ 24,3↘ 24,0↘
ZZLNA Zlín ČHMÚ 21,8↗ 21,8→ 21,6↘ 21,6→ 21,2↘ 22,5↗ 23,3↗ 22,4↘ 21,3↘ 20,9↘ 20,2↘ 19,8↘
Kraj: Moravskoslezský 20-20 UTC 21-21 UTC 22-22 UTC 23-23 UTC 00-00 UTC 01-01 UTC 02-02 UTC 03-03 UTC 04-04 UTC 05-05 UTC 06-06 UTC 07-07 UTC
Kód Název Vlastník
TBILA Bílovec ZÚ, MSK 38,0 37,4↘ 30,6↘ 30,3↘ 30,2→ 27,7↘ 26,8↘
TBOUA Bohumín ZÚ, MSK 20,5↗ 20,2↘ 20,3→ 20,1↘ 20,3↗ 19,2↘ 19,5↗ 18,8↘ 19,7↗ 22,5↗ 21,5↘ 23,0↗
TCTNA Český Těšín ČHMÚ 28,0↘ 27,9↘ 27,0↘ 26,1↘ 24,9↘ 24,0↘ 22,5↘ 22,6↗ 22,0↘ 21,6↘ 21,7↗ 20,7↘
TFMIA Frýdek-Místek ČHMÚ 21,5↘ 21,9↗ 20,6↘ 20,3↘ 20,4↗ 19,5↘ 19,8↗ 19,3↘ 20,0↗ 20,1↗ 20,0↘ 20,7↗
THARA Havířov ČHMÚ 29,1↘ 27,4↘ 27,1↘ 28,0↗ 28,8↗ 27,3↘ 27,8↗ 28,5↗ 28,3↘ 28,1↘ 28,5↗ 28,2↘
TKARA Karviná ČHMÚ 25,5↘ 24,9↘ 24,8↘ 24,4↘ 23,7↘ 22,6↘ 22,0↘ 21,0↘ 20,1↘ 19,9↘ 19,0↘ 18,1↘
TOCBA Ostrava-Českobratrská (hot spot) ČHMÚ 27,9↘ 27,5↘ 27,1↘ 26,6↘ 26,0↘ 25,2↘ 24,9↘ 24,5↘ 24,0↘ 23,6↘ 23,4↘ 24,8↗
TOFFA Ostrava-Fifejdy ČHMÚ 27,4↗ 26,3↘ 24,7↘ 24,4↘ 25,2↗ 25,4↗ 25,3↘ 24,7↘ 24,9↗ 25,1↗ 24,1↘ 26,7↗
TOMHK Ostrava-Mariánské Hory ZÚ, SMOva 26,2↘ 25,7↘ 25,1↘ 24,5↘ 26,8↗ 27,5↗ 27,1↘ 26,7↘ 26,3↘ 26,3→ 24,8↘ 23,4↘
TOPRA Ostrava-Přívoz ČHMÚ 28,4↗ 27,8↘ 27,5↘ 28,1↗ 26,4↘ 27,5↗ 27,8↗ 28,1↗ 27,6↘ 27,3↘ 27,1↘ 28,7↗
TOREK Ostrava-Radvanice ZÚ ZÚ, SMOva 16,6↘ 16,3↘ 16,0↘ 15,6↘ 15,1↘ 14,7↘ 14,4↘ 14,1↘ 13,5↘ 12,8↘ 12,0↘ 11,0↘
TOROK Ostrava Radvanice OZO ZÚ, SMOva 22,2↘ 21,8↘ 21,3↘ 20,8↘ 20,0↘ 19,1↘ 18,3↘ 17,5↘ 17,0↘ 16,4↘ 15,3↘ 14,0↘
TORVA Orlová ČHMÚ 26,2↘ 25,0↘ 24,3↘ 23,8↘ 22,7↘ 21,5↘ 20,3↘ 19,4↘ 18,9↘ 18,2↘ 17,5↘ 16,6↘
TOVKA Opava-Kateřinky ČHMÚ 20,1↘ 20,4↗ 21,8↗ 22,3↗ 22,2↘ 21,8↘ 22,1↗ 23,5↗ 26,8↗ 26,3↘ 25,3↘ 25,0↘
TOZRA Ostrava-Zábřeh ČHMÚ 30,6↗ 29,9↘ 29,8↘ 30,1↗ 30,3↗ 29,4↘ 28,4↘ 28,8↗ 28,4↘ 27,8↘ 28,3↗ 26,0↘
TSTDA Studénka ČHMÚ 21,8↗ 21,8→ 22,7↗ 22,9↗ 22,9→ 23,7↗ 24,3↗ 24,0↘ 24,6↗ 23,9↘ 24,0↗ 23,8↘
TTRKA Třinec-Kanada MTŘ 56,0↗ 59,2↗ 60,7↗ 61,4↗ 59,7↘ 58,8↘ 55,6↘ 49,6↘ 43,4↘ 34,1↘ 29,7↘ 27,8↘
TTROA Třinec-Kosmos ČHMÚ 22,5↘ 23,0↗ 22,2↘ 21,9↘ 20,8↘ 21,2↗ 21,0↘ 21,0→ 19,4↘ 20,8↗ 20,9↗ 19,6↘
TVITA Vítkov ZÚ, MSK 18,2→ 18,2↗ 18,2↘ 18,1↘ 18,2↗ 18,5↗ 18,5→ 18,4↘ 18,3↘ 18,7↗ 18,4↘ 18,5↗

Legenda

   Barva    Popis
Neúplná data
Hodnota je menší nebo rovna informativní prahové hodnotě
Hodnota je větší než informativní prahová hodnota a menší nebo rovna regulační prahové hodnotě
Hodnota je větší než regulační prahová hodnota