CHMU CHMU
Měření: XX.XX.XXXX XX.XX UTC (XX.XX SELC)
 
Zobrazené prvky a jejich průhlednost:
...
...
English version

Vítejte v nové aplikaci určené k detailní analýze počasí a jeho předpovědi na nejbližší hodiny (nowcasting). Aplikace zobrazuje měřená data (radarové odrazy, blesky, staniční měření) i analýzy a předpovědi odvozené z těchto dat pomocí několika nowcastingových systémů (INCA_CZ, COTREC_CZ, MERGE).

Jedná se o beta-verzi, v které se mohou objevit chyby a jejiž podoba (funkčnost aplikace i rozsah zobrazovaných dat) se v konečné verzi může lišit. Více informací je možné nalézt v nápovědě, která v současnosti není kompletní a bude postupně doplňována.

Vývoj aplikace byl spolufinancován z Evropského fondu regionálního rozvoje prostřednictvím projektu INCA-CE z programu CENTRAL-EUROPE.

Aktualizace seznamu snímků vždy po: minutách
Počet snímků měření v animaci:
Počet snímků předpovědí v animaci: (pokud existují)
V animace zobrazovat každý dostupný snímek
Rychlost animace:
Poslední snímek:
 
 
Aktuální nastavení:   -
Navigační kříž:  
 

zem. délka zem. šířka

Čas měření je udáván primárně ve světovém čase UTC (UTC = UT = GMT = SELČ-2h = SEČ-1h), místní čas je udáván v závorce za časem v UTC.

Autor aplikace: RNDr. Petr Novák Ph.D., Český hydrometeorologický ústav

(c) 2011-2018 ČHMÚ | radar@chmi.cz | CC by-nc-nd uvedené dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko (plné znění licence)